Střešní okna VELUX

Střešní okna Velux

Okna Velux jsou určena do nejrůznějších typů budov a pro nejrůznější funkce. Prohlédněte si kompletní sortiment střešních oken VELUX.


Rolety a žaluzie Velux

Rolety a žaluzie VELUX jsou navržené tak, aby splnily požadavky na regulaci tepla a světla v podkroví. Kompletní sortiment vnitřních a venkovních rolet a žaluzií vám nabízí možnost výběru toho nejvhodnějšího řešení, ať už požadujete úplné zatemnění v ložnici, funkční stínění v kuchyni a nebo zabránění přehřívání obývacího pokoje. Sortiment rolet a žaluzií můžete nalézt zde.


Venkovní rolety

Venkovní rolety pomáhají zlepšit tepelně-izolační vlastnosti střešních oken. Dokáží zachytit až 97 % slunečních paprsků a výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících. V zimním odbobí pak zabraňují únikům tepla, U (součinitel prostupu tepla) je lepší až o 15 %.


Světlíky Velux

Se světlíky VELUX dokážete proměnit jakýkoli prostor pod plochou střechou díky dennímu světlu. Světlíky VELUX nabízí tu nejvyšší kvalitu a jejich unikátní konstrukce spojující kopuli se střešním oknem, zajišťuje vysokou energetickou úspornost a dokonalý soulad s interiérem.
Světlík s plochým sklem je nové řešení pro proché střechy. Představuje novou alternativu k tradičnímu provedení světlíku s kupolí. Díky němu má střecha minimalističtější a čistší vzhled. Stejně jako světlík s kupolí se montuje shora na vlastní střešní okno. Světlík s kupolí tak lze kdykoli vyměnit za světlík s plochým sklem.


Domácí automatizace

Ovládejte svá střešní okna, světlíky, rolety a žaluzie pomocí dálkového ovládání a získejte tak větší komfort. Více informací o skupině výrobků VELUX INTEGRA®

Partneři:

                                         Výsledek obrázku pro logo G-U kování   Výsledek obrázku pro logo HOPPE kování