Střešní okna VELUX - nabídka služeb

Výměna střešních oken - Jednodušší, než byste čekali

  • Rychlá a čistá práce, která nezabere více jak 2 hodiny. 
  • Nová okna svými rozměry sedí namísto starých oken, výměnu je tak možno provést bez zásahu do ostění.
  • Výměna se vyplatí i finančně, uspoří totiž energii. Střešní okna nové generace mají součinitel propustnosti světla až o třetinu nižší než okna instalovaná kolem roku 2000. Znatelně se tak sníží tepelné ztráty.
  • Poměrně rychle a bez komplikací lze v případě zachování velikosti provést i výměnu střešního okna jiné značky za okno VELUX. Výměna okna je navíc méně náročná než renovace starého okna, což by obnášelo výměnu zasklení, těsnění či přebroušení a obnovu laku. 

Kompletní servis oken (opravy, renovace)

Střešní okna Velux

Okna Velux jsou určena do nejrůznějších typů budov a pro nejrůznější funkce. Prohlédněte si kompletní sortiment střešních oken VELUX zde.


Rolety a žaluzie Velux

Rolety a žaluzie VELUX jsou navržené tak, aby splnily požadavky na regulaci tepla a světla v podkroví. Kompletní sortiment vnitřních a venkovních rolet a žaluzií vám nabízí možnost výběru toho nejvhodnějšího řešení, ať už požadujete úplné zatemnění v ložnici, funkční stínění v kuchyni a nebo zabránění přehřívání obývacího pokoje. Sortiment rolet a žaluzií můžete nalézt zde.


Venkovní rolety

Venkovní rolety pomáhají zlepšit tepelně-izolační vlastnosti střešních oken. Dokáží zachytit až 97 % slunečních paprsků a výborně tak chrání interiér před přehříváním v letních měsících. V zimním odbobí pak zabraňují únikům tepla, U (součinitel prostupu tepla) je lepší až o 15 %.


Domácí automatizace

Ovládejte svá střešní okna, světlíky, rolety a žaluzie pomocí dálkového ovládání a získejte tak větší komfort. Více informací o skupině výrobků VELUX INTEGRA®

Partneři:

                                         Výsledek obrázku pro logo G-U kování   Výsledek obrázku pro logo HOPPE kování